Lokalne kontaktne točke

Lokalne kontaktne točke

Če vas zanima sodelovanje v programu MobiliseSME, se lahko obrnete na katero koli od spodaj navedenih oseb.

To so med drugim subjekti, kot so gospodarske zbornice, agencije za inovacije, fundacije, združenje gospodarskih zbornic, poslovne organizacije, univerze in poslovni inkubatorji.

Program EaSI jih je uradno imenoval za pomoč pri vzpostavljanju stikov med MSP-ji v EU, v okviru programa MobiliseSME.

Če vaša država nima lokalne informacijske točke, se obrnite na support@mobilise-sme.eu. Določena vam bo lokalna kontaktna točka.

Izberite svojo državo

MobiliseSME program

Če v vaši državi ni lokalne kontaktne točke, pišite na spodnji e-poštni naslov:

support@mobilise-sme.eu

Official Spanish Chamber of Commerce in Belgium and Luxembourg (CAMARABELUX, Belgija)

Noelia Sánchez, Vodja EU projektov

Marta González, Generalni sekretar

mobilisesme@e-camara.com

+32 2517 17 40

Fundación Equipo Humano (FEH, Španija)

Alfonso Cadenas Cañamás, Koordinator EU projektov

alfonso.cadenas@fundacionequipohumano.es

Jose Enrique Val, Vodja EU projektov

je.val@fundacionequipohumano.es

+34 670 36 72 16 +34 963 468 580

Dublin Chamber of Commerce (DCC, Irska)

Maria Deady, Mednarodni vodja projektov

Miriam Tuomey, Vodja projektov

international@dublinchamber.ie

+353 1 6447200

Poslovni inkubator Novi Sad, (BINS, Srbija)

 

mobilisesme@inkubator.biz

+381 21 3000 300

Tera Tehnopolis d.o.o. (TERA, Hrvaška)

Ivana Dumančić, Izredni strokovnjak

ivana@tera.hr

+38 531 251 000

Italian-Slovak Chamber of Commerce (CCIS-TSOK, Slovaška)

 

info@camitslovakia.sk

+42 1948 899 880

BSC, poslovno podporni center, d.o.o., Kranj (BSC Kranj, Slovenija)

 

Nives.justin@bsc-kranj.si

tamara.mravinec@bsc-kranj.si

+386 4 28 17 247

+ 386 4 77 77 250

Forum of the Adriatic and Ionian Chambers of Commerce (FORUM AIC, Italija)

 

segreteria.forum@marche.camcom.it

Eleonora Tramannoni

eleonora.tramannoni@marche.camcom.it

Alina Nistor

alina.nistor@marche.camcom.it

+39 071 5898202 /249

 

Austrian Chamber of Commerce (WKO, Avstrija)

Christoph Huter

christoph.huter@wko.at

+43 590900-3220

Thomas Reichenbach

thomas.reichenbach@wko.at

+43 590900-4077

   

Internationaler Fachkräfteaustausch (IFA)

Chirstina Prohammer

prohammer@ifa.or.at

+43-1-3665544-13

Association of Thessalian Enterprises and Industries (STHEV, Grčija)

Eleni Evagelopoulou

education@sthev.gr

Konstantinos Grigoriou

sthev@sthev.gr

+30 2410555507

 

Chamber of Commerce and Industry of Nouvelle-Aquitaine (CCI-NA, Francija)

Stephanie VINCENT

stephanie.vincent@nouvelle-aquitaine.cci.fr

+33556112813

 

Privredna komora Crne Gore (CEM, Črna gora)

 

pkcg@pkcg.org

+38 22 0230706